KONST / Litografier / Färglitografi 15538209
nr 1553 8209
Karl Momen
(f. 1935), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 63/65. Färglitografi, handkolorerad, bildmått: 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 64x82 cm
Karl Momen, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:33:44
28/7 20:10:03
100 kr
31/7 18:07:16